Ankara AnkaraYapı Kredi Koray'ın İstanbul dışında geliştirdiği ilk konut projesi olan Ankara Ankara, yalın, elit ve işlevsel mimarisiyle hayranlık uyandıran bir yaşam projesi olarak başkente farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır. Bugüne kadar geliştirdiği tüm projelerinde insan odaklı yaklaşımıyla fark yaratan ve ödüllü projelere imza atan Yapı Kredi Koray, şimdi de Ankaralılara tüm beklentilerini karşılayan bir proje sunmaktadır.

2+1'den 5+1'e değişen, düz, dubleks ve bahçeli seçenekleriyle Ankara Ankara, 100 m2 ile 278 m2 arasında değişen fonksiyonel üniteler barındırmaktadır. 18 dönüm arazi üzerinde kurulu olan proje, toplam 184 üniteden oluşmaktadır.

Bilkent'e sadece 5 dakika uzaklıktaki Ankara Ankara "yaşamın tam merkezinde" yer almaktadır. Ankara Ankara projesi; ulaşım avantajlarıyla, yalın ve işlevsel mimarisiyle, keyifli sosyal tesisleriyle Ankaralılara kaliteli bir yaşam vadetmektedir. Yapı Kredi Koray'ın diğer projeleri gibi Ankara Ankara projesi de kaliteli ve modern yaşam için eşsiz bir seçenek oluştururken, yatırım amaçlı alıcılar için değer katmayı sürdürmektedir.

Proje Görseli