Ankara Çankaya

Ankara'nın en değerli bölgesinde

Ankara'nın en değerli bölgesi Çankaya'da yer alan proje ikisi 8'er katlı, biri ise 6 kattan oluşan 3 konut bloğu ile ikisi 5'er katlı, biri ise 3 kattan oluşan 3 ticari bloktan oluşmaktadır. 

10 Eylül 2015 tarihi itibarıyla yapı kullanma izin belgeleri alınan projeye ilişkin olarak ticari üniteden yapılan kiralama faaliyetleri ve aynı zamanda konut satışları devam etmekte olup; proje kapsamında açılmış olan AVM'de dünyanın önde gelen markaları Ankaralı tüketicilerle buluşmaya başlamıştır. 

Ankara'nın en gözde caddesi olan İran Caddesi üzerinde konumlanan Ankara Çankaya projesinin her ayrıntısında, Yapı Kredi Koray'ın titiz çalışmasının ve kaliteye verdiği önemin izlerini görmek mümkündür.

Klasik ve modern çizgilerin birleştiği mimari dokusuyla fark yaratacak ve İran Caddesi'nin çehresini değiştirecek bu butik proje Mimar Haluk Tümay'ın imzasını taşımaktadır. Özellikle dış cephe ve iç alandaki mükemmel peyzaj uygulamalarıyla dikkat çeken proje, mimari açıdan da fark yaratmaktadır. 

Gün geçtikçe değerlenecek bir yatırım 

Konumu itibariyle Ankara'nın en değerli projesi olarak kabul edilen Ankara Çankaya, eşsiz bir yaşam alanı olarak ev sahiplerine ayrıcalık getirirken kârlı bir yatırım imkanı da sunmaktadır.

Proje Görseli