Bomonti Apartman

Yatay çözümlerle, işlevselliği estetikle buluşturan, insan odaklı Proje

Bomonti Apartman
Yatay çözümlerle, işlevselliği estetikle buluşturan, insan odaklı Proje
Şehirden kopmadan şehrin sesleriyle yaşamak isteyenler için yeni konut, otel ve alışveriş merkezi projeleriyle, yapılan altyapı ve yol tünel çalışmalarıyla çehresi her geçen gün yenilenen bir çekim merkezi haline gelen Bomonti adeta yeniden keşfedildi.

İstanbul'un eski ve tarihi kültürel binalarını bulundurmanın yanı sıra, ticaret ve alışverişin de yoğun olduğu bir merkezde yer alan Bomonti Apartman projesi benzerlerine göre hem mimarisi hem de fonksiyonelliği ile hayatlara keyif ve konfor katacak bir yaşam kompleksidir.

Bomonti Apartman, şehrin merkezinde yer alan bir çok projenin aksine düşey değil, yatay gelişmiş bir projedir. Projede açık havadan keyif alınabilmesi için teraslar, hava alanları ve ışık gören ferah mekanlar, doğal ışık alması için tüm katları koridorları da kapsayacak şekilde birbirine bağlayan ışık tüneli keyifli yaşam alanları oluşturmaktadır. Bomonti Apartman projesinden Yapı Kredi Koray Mayıs 2010'da 9 ünite satın alarak yatırım portföyüne eklemiştir.
Ekim 2019 itibarıyla Bomonti Apartman projesinde yer alan tüm ünitelerin satışları gerçekleşmiş olup, Şirketin mevcut durumda ilgili projede herhangi bir yatırımı bulunmamaktadır.

Proje Görseli