KORAY GYO

Liberté

Koray GYO A.Ş. nin İstanbul’un yükselen yerleşim yerlerinden Göktürk’te başlayan Liberté projesi, tek blokta 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler şeklinde, 118 adet konut ile 8 adet ticari üniteden ve toplamda 22 bin 119 metrekare inşaat alanından oluşmaktadır.

Keyifli bir yaşam alanı olduğu kadar kârlı bir yatırım aracı olmasına da odaklanarak geliştirilen projemizde doğa ile kent yaşamı bir araya gelecektir.

2023 yılında faaliyete geçmesi beklenen Gayrettepe – İstanbul Havalimanı (M11) metro hattına kolayca erişebilecek, iş dünyasının kalbine ve İstanbul Havalimanı’na trafiğe takılmadan dakikalar içerisinde ulaşma imkânı bulacaksınız.

Benzersiz konumu sayesinde İstanbul’un ana arterlerine, TEM otoyoluna, Maslak ve Levent bölgelerine, İstanbul Havalimanı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü gibi kilit noktalara 20 dakikadan kısa sürede aracınızla ulaşabileceğiniz Liberté’deki yaşamınızda Fatih Ormanı, Göktürk Göleti Tabiat Parkı, Kemerburgaz Ormanı, Ayvat Bendi Milli Parkı, Belgrad Ormanı gibi metropolün en huzurlu noktalarına komşu olacak; bölgede yer alan golf sahaları, binicilik tesisleri ve trekking alanlarına yakınlığıyla hayatınıza değer katacaksınız.

Ayrıntılı bilgi için ziyaret edin : korayliberte.com

Koray GYO - Liberté
Koray GYO - Liberté
Koray GYO - Liberté
Koray GYO - Liberté
Koray GYO - Liberté