ÜST YÖNETİM

ÜST YÖNETİM

Murat Oktay

Genel Müdür

T.E.D Ankara Koleji’nin ardından ODTÜ İktisat Bölümü’nü bitiren Murat Oktay 1991 yılından 2017 yılına kadar çeşitli bankalarda Müfettiş, Hazine Operasyon Yöneticiliği, Şube ve Bölge Müdürlüğü görevlerinde bulunmuş olup en son T.Halk Bankası A.Ş. Kurumsal ve Ticari Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı ile Halk Leasing Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır.

2017-2021/Nisan döneminde İnşaat Sektörü’nde faaliyette bulunan bir holdingin Grup CFO’su olarak çalışmış olup 17/05/2021 tarihinde Koray GYO Genel Müdürlüğüne atanan Sn. Oktay iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Erdal Karagül

Mali ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı

1972 İstanbul doğumlu Sn.Erdal Karagül; Uludağ Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra 1993 yılında iş hayatına atılmış , Arçelik A.Ş., Çalık Holding gibi Türkiye’nin sayılı holding ve şirketlerinde Mali İşler Müdürlüğü ve Mali İşler Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur.
2014 yılından Mayıs 2021 e kadar İnşaat ve Perakende sektöründe faaliyet gösteren bir firmada Mali İşler Direktörlüğü görevinde bulunmuştur. Denetim ve UFRS yüksek lisansı yapmıştır.